Vozol Puff Hakkında Merak Edilen Sorular

20 Soruda Vozol Puff Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevapları

Vozol Puff Hakkında Merak Edilen Sorular ve cevapları. Vozol Fiyat, orijinal vozol nereden alınır? Yanık tadı ve Ne kadar gittiği gibi onlarca soru Podevi sitemizin blog yazısında yer veriyoruz. Dünya çapında en çok kullanılan puff markası olan Vozol ürünü ile ilgili kullanıcıların merak ettiği 20 sorudan oluşan Vozol Kullanım Rehberi Sorular ve Cevapları…

20 Soruda Vozol Puff Rehberi ve Kullanıcı Deneyimi ve Cevaplar

Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Vozol Puff Rehberi konusu olup, Uzun süre Vozol Puff Kullananların deneyimleri ile soru ve cevapları sizler için kaleme aldık. Vozol Puff Hakkında tüm soru ve cevaplar sizler için derlenmiştir.

1. Vozol Ne Demek? Neden Vozol Puff Tercih Ediliyor?

2019 yılında piyasaya çıkan ve ilk kullan at, tek kullanımlık puff ürünleri üreten bir markadır. Çin ülkesinde üretilmesine rağmen sektörde yüksek kaliteli ve zengin aroma çeşitleri ile sektörün büyük bir pazar payına hakim olmuştur. Kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyet ile kullanılmasının en büyük sebebi, zengin aroma çeşidi ve kaliteli aroma tercihidir. İçerisinde yüzde 5 oranında Nikotin bulunmakta olup, 18 yaşından küçüklerin kullanması ve satın alması yasaktır. Sigara alışkanlığı olmayanların Puff ve benzeri Esigara ürünlerini kullanmaları kesinlikle önerilmez.

2. Vozol 10000 ve Vozol 120000 Ne Kadar Gider?

Kullanıma bağlı olarak değişiklik göstermekte olup, süre olarak minimum 5 gün maksimum 12 gün gitmektedir. Vozol markası başta olmak üzere tüm puff markalarında yer alan sayılar tam gerçeği yansıtmaz. Puff üreticilerinin yaptığı açıklama, 1 kısa nefes bir puff çekimine eş değerdir. Ancak, kullanım sırasında bir puff çekimi 4-5 puff sayısına eş değerdir. Yani, bir kullanıcının nefes çekimi aslında 4 – 5 puff sayısına eş değer oluyor.

Bu sadece Vozol için değil, tüm puff markalarında aynı olup, tamamen kullan at ürünlerin çalışma mantığı ile ilgili bir durumdur. Biraz da pazarlama stratejisi diyebiliriz. Yani Algı…

Kullanıcı deneyimlerinden elde edilen bilgiler Vozol 10000 serisi, 12000 serisinden daha fazla sürdüğüdür. Bu veriler tamamen kişiden kişiye değişiklik göstermekte olup, Vozol 12000 puff da dijital gösterge olması takip etme sürecinde biraz yanıltıcı olabiliyor. Ancak, aromaları daha doygun/vurucu olduğunuda ifade edebiliriz.

VOZOL 12000 puff Sipariş Ver

3. Vozol Nasıl Şarj Edilir ve Ne Kadar Sürede Şarj Olur?

Vozol Puff Hakkında en çok sorulan sorulardan biri de Şarj konusudur. Vozol puff ve diğer puff markaları da dahil olmak üzere mutlaka USB üzerinden Bilgisayar, Powerbank gibi cihazlarda şarj edilmelidir.

Kesinlikle Prizde şarj etmeyiniz!

Ortalama Şarj Süresi 50 Dakikadır. Ancak, o kadar beklemenize gerek yoktur. Type-C ile hızlı şarj özelliği mevcut olup, 15-20 dakika içerisinde yüzde 40 şarj dolmaktadır. Böylece yüzde yüz olana kadar şarj olmasını beklemenize gerek yoktur.

4. Vozol Yanık Tadı Geliyor? Ne Yapmam Lazım?

Kullandığınız Vozol puff ürününde yanık tadı geliyorsa, puff içerisinde Likit bitmiş demektir. Sağlık açısından kesinlikle çekim yapmayın. Acı yanık bir tat gelir. İçerisinde yer alan pamuk, likit olmadığı için likiti yakmıyor ve pamuk yanmaya başlıyor.

5. Vozol Tekrar Likit Dolumu Yapılır mı?

Piyasada Vozol pufflara likit dolduranların ve pamuk değişimi yapanların olduğu görülmekte. Ancak, bu işlemlerin ne kadar sağlıklı ve orijinal pamuk ve likit koydukları bilinmediği için sağlık açısından kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Zaten sonradan doldurulan likit ve pamuk aynı olmadığı için aynı performans ve kaliteyi vermediğini söyleyen çok kişi mevcut. Bu noktada dikkatli olmanızı öneriyoruz.

6. Vozol Fiyatları Nedir? Vozol 10000 Ne Kadar? Vozol 12000 Fiyatı?

Türkiye satış fiyat ortalaması ve sitemizde yer alan fiyatlar şu şekilde:

  • Vozol 10000 Puff: 600 TL
  • Vozol 12000 Puff: 680 TL
  • Vozol 6000 Puff: 450 TL

Abartılı ucuz fiyatlarda satılan ürünlere karşı dikkatli olmanızı, mağduriyet yaşamamanız adına öneriyoruz.

7. Orijinal Vozol Nasıl Anlaşılır? QR Kodu Sorgulaması Naslı Yapılır?

Vozol Puff ve yeni nesil esigara cihazlarının hemen hemen hepsinde QR kodu artık mevcut. Bu hem satıcılar hem kullanıcılar için oldukça iyi haber. Bu noktada orijinal sorgulama yapma imkanı sunuluyor.

Peki QR Kodu sorgulama nasıl yapılır? Bunu bazı kullanıcılar yanlış yapıyor ve sahte olduğu düşüncesine kapılıyor. QR Kodunu sorgulamak için, öncelikle QR Kodu olduğu bölümü ufak bir madeni para yada benzeri bir şeyle kazıyoruz ve çıkan numarayı vozoltech.com/new-version adresinde sorguluyoruz. Telefonunuzun kamerasını açarak QR ile de sorgulama yapabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Kodu sadece bir kere sorgulama hakkınız var. 2. defa sorguladığınızda bu kod daha önce sorgulandı diye uyarı çıkıyor.

8. Hangi Vozol Aroması Tercih Etmeliyim?

Evet. En çok sorulan sorulardan biride Vozol aroma tercihi. Bu aslında tamamen kişinin damak tadı ve sevdiği meyve tadına göre değişiklik göstermektedir. 2 yıllık deneyimle biraz da alışkanlık… Sizin hangi aroma tadı sevdiğinizi siz daha iyi bilmelisiniz. Ya da deneyerek keşfedebilirsiniz. Çilek aromalı Vozol mu seviyorsunuz yoksa sadece menthollü nane aroması mı? Tobacco aromalı mı tercih edersiniz yoksa karışık meyve aroması mı? Belki tropikal meyveleri de deneme yaparak beğeneceğiniz bir aromayı yakalayabilirsiniz. Yani tamamen kişinin beğenisi, damak tadı ve kullandığı sürece alıştığı bir lezzet…

Doğru soru şu olmalı biraz: En çok tercih edilen Vozol Aroması hangisi? ? Bu soruya bir cevap bulabiliriz. İşte En çok satılan ve tercih edilen Vozol aroma çeşitlerinden bir kaç tanesi:

  • Vozol BlueRAZZ ICE
  • Vozol Çilek Aromalarının Tamamı
  • Vozol Watermelon yani Karpuz aroması
  • Vozol Grape ICE yani Üzüm severler için..

İlk kullanımda hiç beğenilmeyen bir aroma, bir kaç gün kullandıktan sonra çok beğenildiği kullanıcılar tarafından gözlemlenmiştir. Ve geribildirimlerde beyan edilmiştir.

9. Vozol 12000 Dijital Ekran Vozol mu Daha iyi Yoksa Vozol 10000 mi?

Aroma yönünden Vozol Star 12000 Dijital ekranlı puff daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Yeni üretim olduğu için tasarım yönündende biraz daha kibar ve şık bir tasarım ortaya koymakta. Ancak, uzun süre gitmesi açısından ve dayanıklılık yönünden Vozol 10000 puff hayranı olanlarda oldukça fazla. Vozol 10000 bir tık daha uzun süre gidiyor diyen kullanıcılar oldukça fazla yani.

10. Vozol Vista 16000 ve 20000 Çekim Puff Ne Zaman Satışta Olacak?

PodEvi listesine eklediğimiz ancak stokları kapalı olan Vozol 16000 , Vozol 20000 Vista Serisi puff ürünü tahmini olarak Mart ayının 2. haftası Türkiye’de olacağı düşünülmekte. Çin ülkesinin tatili sebebi ile biraz gecikme yaşanacağı ve Mart ayının 2. haftası ya da 3. haftasınada sarkabileceği düşünülüyor.

İlgili Ürün Serisi : Vozol Vista 16000/20000 Puff

11. Vozol Puff Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Vozol 6000 Serisi ve Vozol 10000 Serisi dijital ekranlı olmadığı için tam anlamıyla ne kadar kaldığını kestiremiyoruz. Bu noktada içerisinde Likit bittiğinde puff ömrüde bitmiş oluyor. Likit bittiğinde Yanık tadı gelir. Ve yanık tadı geliyorsa Vozol puff bitmiş olduğu anlaşılmaktadır.

12. Vozol Puff Zararlı mı?

Vozol Puff Hakkında en çok sorulan sorulardan biri de Vozol Zararlı mı? Evet Zararlı. İçerisinde yer alan aroma tatları ve Nikotin zararlı madde olup, uzun süre kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Puff ürünleri kullanmanın tek amacı normal sigarayı bırakmak olmalı ve el alışkanlığı giderildiğinde bu tarz esigaralarında kullanılması bırakılmalıdır.

Geleneksel sigaralarda zifir ve katran olduğu ve kanserojen bileşenlerin çok yüksek olduğu bilinmekte. Ancak, puff ürünlerinde zifir ve katran yoktur. Bu biraz daha masum gözükmektedir. Ancak, uzmanlar puff ve esigara ürünlerininde kanserojen içeriklerin yer aldığını belirtmektedirler.

13. Vozol Sedir Meyveli Puff Aroması Nasıl bir Tat sunuyor?

Cader Berries aroması olarak bilinen Sedir Meyvesi, çok merak edilen Puff aroma olmuştur. Tatlı ve doğal bir aroma olan Sedir meyvesi, sedir ağacının kendine özgü kokusu ve ahududu meyvesi ile özdeleşmiş bir tadı bulunmaktadır. Tarifi biraz zor olsada, tatlı ve sade bir tropikal meyveyi anımsatır. Damakta hoş, tatlı bir tat bıraktığı için çok beğenilen ve tercih edilen bir aroma olmuştur.

14. Orijinal Vozol Puff ESigara Nerede Satılıyor? Güvenli Vozol Satış Sitesi?

Kullanıcılar tarafından büyük bir talep oluşturmuş Vozol puff markası hemen hemen bir çok noktada satılmaya başlandı. Ancak, hızlı teslimat ve kapıda ödeme imkanı sunan PodEvi sitesi üzerinden güvenle ve orijinal olarak sipariş oluşturabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Vozol Puff Elektronik Sigara kategori sayfasını ziyaret ederek dilediğiniz modeli tercih edip, beğendiğiniz size uygun aromayı seçerek güvenli şekilde vozol satın alabilirsiniz.

15. En iyi Vozol Aroması Hangisi?

Bu soruyu 8. maddede açıkladık. Seçeceğiniz aroma tamamen damak tadınıza göre şekillenecek olup, En iyi Vozol aromasını deneyimleyerek kendiniz bulacaksınız.

16. Vozol Puff mu Tercih Etmeliyim Yoksa Normal ESigara Pod Kit Modei mi?

Bu soru hangi amaçla kullandığınızla ilgili biraz. Eğer Sadece biraz deneyip, karar verme aşamasındaysanız puff ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ancak, uzun süre kullanacaksanız Pod Kit cihazlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Bu Konu ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, PodEvi sitemiz blog sayfamızda yer alan “Hangi Amaçla Elektronik Sigara Kullanacaksınız?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

17. Vozol 10000 Pazarlerinde Neden Satılmıyor?

Türkiye’de Resmi satışı olmadığı ve Yasal süreç tamamlanmadığı için Resmi satış yerlerinde satışı mümkün değildir. Vozol Puff hakkında Pazaryerlerinden almaya çalıştığınız ürün olmadığı için Puff Satışı yapan güvenilir esigara sitelerini tercih edebilirsiniz.

18. Vozol Puff Elektronik Sigara Sipariş Nasıl Verebilirim?

PodEvi sitemiz Vozol Kategori sayfamızdan beğendiğiniz seri ve modeli seçerek siparişinizi hızlı sipariş formu ile tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği mevcut olup, güvenle sipariş verebileceğiniz bir platform olarak 5 yıldan fazla süre ile Puff bar ürünleri satışı yapmaktayız.

19. Vozol Aromalarında Neden Hep Nane Aroması Var?

Vozol Puff hakkında en çarpıcı eleştiri bu olmuştur. Özellikle ICE olan Vozol puff ürünlerinde Nane aroması mevcut olup, özellikle yaz aylarında büyük bir beğeni ile satın alınmaktadır.

Ancak, ICE olmayan aromalarda çok az Menthol mevcuttur. Biraz kullandıktan sonra alışacak ve beğeneceğinize emin olabilirsiniz.

20. Vozol Likit Var mı? Vozol Likit Alsam Dolum Yapabilir miyim?

Vozol Markasının ürettiği bir Vozol Likit yoktur. Türkiye’de Vozol likit olarak satılan Likitler yerli ürün olup, tüketilmesini pek önermiyoruz. Bu noktada hassas olduğumuzu, sadece orijinal ve ithal likit satışı yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Likit ile ilgili ürünlerimizi Salt Likit kategori sayfamızdan incleyebilirsiniz.


Özetle 20 Soruda Vozol Puff Hakkında Merak Edilen Sorular

PodEvi tarafından oluşturduğumuz 20 Soruda Vozol Puff Hakkında ESigara Konulu bu makalemizde en çok sorulan sorulara, deneyimli uzmanlarımız ile birlikte kaleme aldık. Bu soruların dışında aklınıza takılan sorular varsa lütfen çekinmeden aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletin.

Ayrıca PodEvi tarafından ürünler, kullanım, Sipariş öncesi ve Sipariş sonrası merak edilen ve en çok sorulan soruları “Sıkça Sorulan Sorular” Sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Vozol Puff Hakkında Merak Edilen Sorular” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir