Vaporesso Pod Kit Elektronik Sigara Modelleri Pod Evi sitesi Ürün kategorisi. Kapıda ödeme imkanı ile en çok satan Vaporesso modelleri stoklarımızda.

Vaporesso Luxe XR Max Pod Kit Sipariş Ver - PodEvi
(1)2.300 
Vaporesso XROS 3 Nano Elektronik Sigara Modeli Satın Al - PodEviVaporesso XROS 3 NANO Chrome Chaos Renk ESigara Satın AL - PodEvi
(3)1.800 
Vaporesso Xros Pro Elektronik Sigara Pod Kit PodEvi stoklarındaVaporesso XROS PRo Pod Kit Siyah Renk Satın Al - PodEvi
(1)1.900 
Vaporesso XROS Yedek Kartuş
(1)900 

Orijinal Vaporesso Elektronik Sigara Çeşitleri Satın Al

Vaporesso elektronik sigara geleneksel tütün içeren sigaraların yerine kullanılan elektronik cihazlar olarak karşımıza çıkar. Bu cihazlar nikotin içeren buhar üretmek adına likit, atomizer ve batarya içeren bir tank kombinasyonundan oluşurlar. Vaporesso elektronik sigara dünyasında öncü bir marka olması ile dikkat çeker.

Vaporesso elektronik sigara fiyatları son derece uygundur. Bunun yanında son derece kaliteli ürünlerdir. Dokunmatik dijital göstergesinin olması ve küçük boyutlu olmasına rağmen yüksek kapasiteli bir tüketim imkanı sağlaması sebebiyle tercih edilen bir üründür. Uzun süre boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılabilme özelliği vardır. Hızlı şarj özelliği ile son derece hızlı bir şekilde şarj olabilir. Bunun yanında Vaporesso elektronik sigaralar kalan şarj sürelerini dakika bazında gösterebilme özelliğine sahiptir.

Yedek coil ve yedek tank camı bulunur. USB kablo bu ürünler ile beraber verilir. Vaporesso elektronik sigara üzerinde bulunan atomizer e-likitin depolanmasını ve buharlaştırılmasını sağlar. Son derece yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bunun yanında farklı e-likit seçenekleri ile de uyumludur.

Vaporesso elektronik sigaralar buhar ürettikleri için çevreye daha az koku ve duman salarlar. Bu sayede daha geniş alanda içilebilirler. Farklı nikotin konsantrasyonları içeren e-likitler arasından tercih yapmak mümkündür. Vaporesso, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden pek çok elektronik sigara modeli sunar.