Juul Starter Kit ve Juul 2 Pod Çeşitleri PodEvi Stoklarında yer almakta olup, Kapıda ödeme imkanı hızlı teslimat ve orijinal ürün garantisi ile sipariş verebilirsiniz. Tamamen orijinal ve kaliteli bu özel ürünlerin satışı devam etmektedir. Juul 2 Başlangıç seti ve pod çeşitleri için her konuda soruyu bize çekinmeden yazabilirsiniz.


Yeni Model Juul 2 Modelleri şimdi PodEvi Stoklarında yerini almıştır. Orijinal Ürün Garantisi, kapıda ödeme, hızlı teslimat ve aynı gün İstanbul içi motorlu kurye imkanı ile güvenle sitemizden satın alabilirsiniz.

Juul Nedir? Juul 2 Pod Ne Kadar Gidiyor? Nasıl Kullanılır?

Juul Elektronik Sigaralar Juul Labs tarafından üretilen ve tescilli, yeni nesil benzersiz bir üründür. Milyonlarca satış rakamına ulaşan bu ürünün 18 yaşın altındaki kişilere satışı kesinlikle yasaktır. Kullanımı gayet basit olan bu ürün, tak çıkar Pod sistemle çalışan bir yapıya sahip olduğundan, likit dolum ya da temizleme gibi ekstra aparat ve uğraşlara gerek duymaz.

JUUL 2 Pod Kartuş serisini keşfedin

Orijinal JUUL serisinde 3 benzersiz tat bulunur: Glacier Mint , Mango ve Berry . JUUL kartuşları tüm farklı zevkler göz önünde bulundurularak tasarlandı ve hepsi farklı tatları ortaya çıkarmak için kaliteli malzemelerle üretildi. JUUL kapsülleri dörtlü paketler halinde gelir.

Her JUUL kapsülü , toplam nikotin gücü 18 mg olan 0,7 ml e-sıvı içerir. Çekme uzunluğunuza bağlı olarak, her kapsül yaklaşık 200 nefes çekmeye yetecek kadar sıvı içerir. JUUL bölmeleri, daha tutarlı ve güvenilir bir e-sigara sunmak için Haziran 2019'da güncellendi.

JUUL 2 kapsülleri şu anda yedi çeşitte mevcuttur; bazıları orijinal JUUL serisindeki popüler tatlar üzerine kuruluyken diğerleri müşteri geri bildirimleri ve pazar araştırmalarına dayanan yeni eklemelerdir. En popüler lezzet seçenekleri Virginia Tobacco ve Crisp Menthol'dur . JUUL 2 Pod'lar ikili paketler halinde gelir.

Her JUUL 2 kapsülü, kapsül başına 21,6 mg toplam nikotin içeriği için 18 mg gücünde 1,2 ml e-sıvı içerir. JUUL 2 Pod'ları yalnızca JUUL 2 cihazıyla uyumludur. JUUL 2 e-sıvı kapsülleri, serbest baz nikotin yerine nikotin tuzları kullanır, bu da sigara içmeye benzer bir his uyandıran daha güçlü bir nikotin vuruşu sağlar.

JUUL Pod'larınız için PodEvi sitesini seçtiğinizde güvenilir ve deneyimli bir perakendeciyi seçmiş olursunuz. 2022 yılında ilk çevrimiçi elektronik sigara mağazalarından biri olarak kurulduk ve o zamandan beri sektörün ön saflarında yer aldık. Google Maps'deki yüzlerce incelemeden elde edilen %98'lik etkileyici öneri puanımız , müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı yansıtıyor.

Kullanıcı için birinci sınıf ürün kalitesi ve güvenliği sağlayarak endüstri standartlarına öncelik veriyoruz. Başarıyla gönderilen yüzlerce siparişle güvenilir bir itibar kazandık. Tüm elektronik sigara ihtiyaçlarınız için PodEvi sitemize güvenebilirsiniz!