iQOS Sigara Cihaz modelleri, IQOS Iluma, Iluma One ve Iluma Prime ve Terea Ürünleri PodEvi Elektronik Sigara sipariş sitemizde yer almakta olup, güvenli, hızlı teslimatlı ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve deneyimli ekibimiz ile profesyonel satın alma hizmeti sunmaktayız. Orijinal IQOS Sipariş Kategori Sayfası kampanyalı fiyat seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

Heets Çeşitleri IQOS Heets Kazak Fiyatı Hızlı Teslimat - PodEviHeets Amber Selection iQOS Sigara Heets Çeşiti Satın Al - PodEvi
(2)1.450 
IQOS 3 Duo Uygun Fiyat ve Hızlı Teslimat ile Sipariş Ver - PodEviIQOS 3 Duo Gold Renk Cihaz Full Set Uygun Fiyat ile Satın Al - PodEvi
(1)2.500 
IQOS Iluma Cihaz Modeli Sipariş VerIQOS Iluma Gold Renk Seçeneği Sipariş Ver - PodEvi
(3)3.600 
iQOS iluma Limited Edition Sipariş Ver - PodEviiQOS iluma Limited Edition Orijinal Kutu İçeriği Satın Al
(1)3.900 
iQOS iLuma One PodEvi Stoklarımızda Hemen Satın AliQOS iLuma One Blue Mavi Renk Cihaz Satın Al - PodEvi
(1)2.600 
IQOS Iluma Prime Sipariş Ver - PodEvi Elektronik SigaraIQOS ILuma Prime Yeşil Renk (Green) - PodEvi
(2)5.250 
IQOS Terea Aroma Çeşitleri Sipariş Ver - 1 Karton Fiyatı - PodEviTerea Amber Karton Sipariş Ver - PodEvi
(19)1.700 2.000 

iQOS Yeni Nesil Iluma Cihaz Modellerini, PodEvi Sitemizden Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Geleneksel sigaradan farklı bir deneyim arayanlar için IQOS, son teknolojiyle tasarlanmış bir alternatif sunuyor. Bu yeni nesil cihaz, sigara içenlere duman olmadan gerçek tütün tadını deneyimleme fırsatı veriyor.

IQOS'un sunduğu farklı modellerle her zevke hitap ediyor. IQOS Iluma, IQOS Iluma One ve IQOS Iluma Prime gibi seçenekler arasından kullanıcılar istedikleri modeli seçebilirler. Her bir model, kullanıcıya benzersiz bir deneyim sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

IQOS'un kullanımı son derece kolaydır. Sigara içmeye benzeyen bir ritüel sunar, ancak duman yerine gerçek tütünün tadını çıkartır. Kullanıcılar, cihazın içine yerleştirilen tütün stick'leri sayesinde her nefeste taze bir tat deneyimlerler. Ayrıca, IQOS'un temizleme ve bakımı da yeni Iluma serisinde gerek duyulmuyor. Böylece kullanıcılar her zaman temiz ve taze bir deneyim yaşarlar.

IQOS sigara cihaz modellerinin sağladığı en büyük avantajlardan biri, duman yerine buhar üretmesidir. Bu, pasif içicilere karşı daha az zararlı olabilir ve kullanıcıların çevrelerindeki kişilere daha saygılı olmalarını sağlar. Ayrıca, IQOS kullanımı, kıyafetlerde, saçlarda ve çevrede istenmeyen koku ve lekelerin oluşmasını önlemektedir.

iQOS Elektronik Sigara Modelleri PodEvi Sitemizde Kapıda Ödeme ve Hızlı Teslimat

PodEvi Elektronik Sigara'nın IQOS kategorisinde sunduğu geniş ürün yelpazesiyle, sigara içenlerin tercihlerine ve ihtiyaçlarına uygun bir seçenek bulmaları kolaylaşıyor. IQOS'un sunduğu benzersiz deneyimi denemek ve dumanı geride bırakmak isteyenler için, PodEvi Elektronik Sigara'nın IQOS Elektronik Sigara ürünleri bir numaralı tercih olmalıdır.

Satın almak için hemen PodEvi Elektronik Sigara'nın IQOS Sigara kategorisinde size uygun olan cihazı kapıda ödeme imkanı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

iQOS Hakkında Genel Bilgi

IQOS, dumansız bir gelecek inşa etmeye odaklanan bir tütün şirketi olan Philip Morris International tarafından pazara sunuldu. Bilim adamları, mühendisler ve teknisyenler de dahil olmak üzere 900'den fazla PMI çalışanı, özellikle popüler IQOS serisi gibi dumansız ürünler üzerinde çalışıyor.

iQOS, gerçek tütün kullanan, yanmayan, ısıyla çalışan bir üründür. Temel fark, yanıcı sigaralarda standart olduğu gibi söz konusu tütünü yakmak yerine, IQOS cihazının tütünü ısıtmasıdır (aslında 350°C'ye kadar!).