PodEvi Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Puff, Vozol ve IQOS Sitesi Sıkça Sorulan Sorular Sayfası. Ürünlerimiz hakkında, satış öncesi ve satış sonrası merak edilen tüm soruların cevaplarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Evet. PodEvi sitemizde yer alan tüm ürünler orijinaldir. Orijinal ürün garantisi veren güvenilir bir siteyiz. Ürünler kapalı kutusunda, Avrupa’dan ithal olarak gelmektedir. Her ürün kendi markası kapsamında değerlendirilir. 

Bazı ürünlerde orijinal ürün sorgulaması mevcut iken, bazı ürünlerde bu sorgulama yoktur. Ancak, artık Elektronik sigara ürünleri ekseriyet olarak sahtesi artık üretilmemektedir. 

Özellikle, Salt Likit ürünlerinde, ithal ve premium serii ürünler tercih edilmeli, merdiven altı yerli ürünlere karşı dikkatli olunmalıdır.

Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

PodEvi ESigara Satış Sitemiz 7 yılı aşan sektör deneyimi ve uzman ekibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli satış hizmeti sunmayı amaçlayan bir sitedir.

Orijinal ürün satışı yapılmaktadır. Hızlı teslimat imkanı ile en kaliteli ve ithal ürünleri sizler için satışa sunulmaktadır. Bize güvenmeniz için onlarca sebep mevcut iken, güveni daha güçlü inşaa etmek adına çalışmalarımıza hız vermeden devam ediyoruz.

PodEvi Sitesini Güvenilir Kılan Bir Kaç Nokta

 • Kapıda Ödeme İmkanı Bulunması
 • Satış öncesi ve satış sonrası Destek Hattı
 • Geniş stok yelpazesi
 • İnternet Platformlarında Şikayeti bulunmayan nadir sitelerden biri olması
 • Müşteri ilişkilerinin güçlü olması.

Hafta içi Saat:15:00′a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi 11:00‘a kadar verilen siparişler aynı gün kargyo verilir. Pazar günü verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir.

MNG Kargo ile İstanbul’dan çıkış yapılan kargonuz, 600 KM’ye kadar ertesi günü 600 KM sonrasında 2 iş günü içinde teslim edilir.

Örneğin, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, gibi şehirlere ertesi günü teslim edilirken, Kayseri, Antalya, Trabzon, Samsun gibi İstanbul’a uzun olan mesafeler için 2 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır.

 • Şube Teslimat seçeneklerinde teslimat daha hızlı olur.
 • Bazı dönemlerde Kargo şubelerinde yaşanan yoğunluk süreyi uzatabilir.
 • Sipariş sonrasında 19:00 gibi SMS Bilgisi sunulur. 

Malesef Hayır. 

Kullanılan ürün, kutusu açılmış ya da jelatini sökülmüş bir ürünün değişim ve iadesi yoktur. Çünkü, ülkemizde bu ürünleri resmi olarak temsil eden bir marka yoktur. Bu noktada ürün satın alırken, video ve açıklamalarını detaylı inceleyerek seçim yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Elektronik Sigara cihaz ürünlerinin kullanım mantığı, kalitesi ve yapısı hemen hemen aynıdır. Özellikle son yıllarda üretilen cihazlar oldukça başarılı olduğu için bir kaç kullanımdan sonra alışıyor ve benimsiyorsunuz. 

Bu yüzden ürünü elinize aldığınız anda, değerlendirme yapmak doğru bir tercih değildir. Ürünü en az 3 gün süre ile kullanmaya gayret gösterin. Bu likit aromalarındada aynıdır. 

İlk deneyimlediğiniz aromayı beğenmiyor olabilirsiniz. Ama bir kaç gün kullandıktan sonra beğenebilme ihtimaliniz yükseliyor. Kullanıcılar ilk kullandığı aroma ve cihazlar hakkında yapılan istatistiklerde yüzde 70 oranında 3 ve 4. deneyimlerinden sonra beğendikleri gözlemlenmektedir.

Evet. Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Sipariş sonrasında size sunulan,

 • MNG ile Kapıda Nakit Ödeme
 • MNG ile Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

MNG Kargo gönderilerinizde bu malesef mümkün değildir. Bu bizimle ilgili değildir ve 2 sebebi vardır.

 1. Ürünler resmi olmadığı için gizli paket olarak gönderimi yapılmakta ve içeriğini kargo personeli bile bilmemektedir. Ürün içeriği bilinirse teslimat askıya alınır ve ürün imha edilir.
 2. Dağıtıcı kargo firması, ürünü açma yetkisine sahip değildir. Özellikle Tahsilatlı ürünlerde kargo firması sorumluluk almak istemez. Zira, ürün açıldığında sorumluluk dağıtıcı kargo ve personele ait olmaktadır.
 3. Son sebeplerden biride, malesef bazı insanlar bunu suistimal etmektedir.

Tüm bu sebepler sonucunda, ürünü açıp, kontrol etme durumu personel yanında yapmanız doğru değil ve izin verilmemektedir.

Ancak, İstanbul içi Moto Kurye ile Gönderimlerde Bu istisna olmakta ve Ürünü kargo poşetini açarak görebilme avantajanız bulunmaktadır.

Öncelikle şunu ifade etmeliyiz ki, PodEvi ekibi olarak tüm siparişler ciddi bir titizlik ve özenle hazırlanıp kargolanmaktadır. Ancak, İnsan işgücü kriteri olduğu için eksik ve hatalı gönderimler çok azda olsa yaşanabilmektedir. 

Hiç bir koşulda müşterilerimizi mağdur etmemek için, eksik ya da hatalı gönderilerin telafisini hızlı bir şekilde yapıyoruz. 

Ancak, son yıllarda gerçekleşen art niyetli suistimaller artmıştır. Bu noktada eksik ya da hatalı siparişler için kanıt talebinde bulunuyoruz.

Bu noktada ürünü aldıktan sonra, kargo poşetini açarken, videoya çekmenizi istiyoruz. Bu video tarafımıza ulaştıktan sonra, talebiniz hemen işleme alınır.

Video Çekim Şartları:

 • Kargo Poşeti kapalı ve barkodlu olarak gözükecek.
 • Videodayken kargo poşeti açılarak içindekiler açık ve net şekilde gözükecek.
 • Kargo poşetinin boş olduğu ve poşetten çıkan ürünler net görülmelidir.