Beklenen Nisan 2024 Sigara Zammı

Beklenen Nisan 2024 Sigara Zammı

Yerel seçimler sonrası beklenen Nisan 2024 Sigara Zammı geldi. PodEvi tarafından haber olarak yer verdiğimiz bu konuyu sizler için paylaşıyoruz. Sigara zammı sonrası, hepimizin aklına tekrar gelen Sigara Bırakma girişimleri tüm ülkede start verildi. Sizde sağlığınız ve sevdikleriniz için sigarayı bırakmayı amaçlayın.

Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Özgür Aybaş, Winston grubuna zam geldiğini duyurdu. X platformundan paylaşımda bulunan Aybaş,

“1-10 Nisan arası zam geleceğini duyurmuştum seçim sonrası 10 TL zam gelecek diye 9 TL zam geçişi oldu”

Özgür Aybaş – X

şeklinde ifadelerini kullandı.

2024 Yılı Nisan Sigara Zammı Sonrası En pahalı ve en ucuz sigara fiyatı ne kadar oldu?

 3 Nisan 2024’te sigara fiyatlarına yapılan zam, tiryakiler arasında endişe ve merak yarattı. Son dakika bilgilerine göre, en ucuz ve en pahalı sigara markalarının fiyatları belirlendi. Dünya Gazetesi haberine göre, Winston grubunun en pahalı sigarası 69 TL, en ucuzu ise 58 lira oldu.

2024 Nisan Ayı Sigara Fiyatları
PMI 5 Nisan Sigara Zammı Fiyat Listesi

PodEvi Elektronik Sigara sitesi olarak tüm yurtdaşlarımızın sigarayı tamamen hayatından çıkarmalarını temenni ediyor, her türlü tütün ve tütün gruplarından uzak durmasını diliyoruz.

Sigara Zammı TEREA Fiyatları için bir Değişiklik Gösterecek mi?

Nisan 2024 Sigara zammının gelmesi ile iQOS TEREA Fiyatları için bir değişiklik göstermesi beklenirken, söylentiler 2024 Ramazan Bayramı itibari ile artacağı yönünde. Kıbrıs bölgesinde TEREA Fiyatlarında artış olduğu haberleri ülkemizde satışı yapılan ürünlerede yansıyacağı yönünde. PodEvi olarak, şu an bu haberler netleştirmeden fiyatları değiştirmeyi etik bulmadığımızı belirterek aynı fiyattan satışlarımıza devam ettiğimizi belirtmek isteriz.

Beklenen Nisan 2024 Sigara Zammı” yazısında 2 düşünce

  1. Ersin Avatar
    Ersin diyor ki:

    Sigara fiyatları gerçekten çok arttı. Artık sigarayı bırakmak elzem bir durum. Hem sağlık hem cebimize büyük zarar. Bu noktada sigarayı bırakmaya çalışacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir